European Hunter Field Target Championship 2020
European Hunter Field Target Championship 2020
European Hunter Field Target Championship 2020
European Hunter Field Target Championship 2020
European Hunter Field Target Championship 2020

Nevezett versenyzők listája


No. Név  Ország  Fegyver típus Nem Kategória
1 Abromavicius Audrius LTU PCP 16J férfi OPEN

Regisztrált

2 Adamov Matúš SVK SPRINGER 16J férfi OPEN

Regisztrált

3 Andzej Jurkevicius LTU PCP 16J férfi OPEN

Regisztrált

4 Asztalnok Tibor HUN SPRINGER 16J férfi OPEN

Regisztrált

5 Asztalnok Botond HUN PCP 7.5J férfi JUNIOR

Regisztrált

6 Balestrini ALESSANDRO ITA PCP 16J férfi OPEN

Regisztrált

7 Bella Szabolcs HUN PCP 7.5J férfi OPEN

Regisztrált

8 Beňuš Peter SVK PCP 16J férfi OPEN Elfogadva
9 Beňušová Mária SVK PCP 16J férfi WOMEN Elfogadva
10 Borbás Gábor HUN PCP 7.5J férfi OPEN

Regisztrált

11 Bosnyák János HUN SPRINGER 7.5J férfi OPEN

Regisztrált

12 Bugyi Sándor HUN PCP 7.5J férfi OPEN

Regisztrált

13 Caldelari Mauro ITA PCP 7.5J férfi OPEN Elfogadva
14 Colombo Alberto ITA PCP 16J férfi OPEN

Regisztrált

15 Crugnola Cesare ITA PCP 7.5J férfi OPEN

Regisztrált

16 Czeróczki András HUN SPRINGER 7.5J férfi VETERAN

Regisztrált

17 Dobos Ferenc HUN PCP 7.5J férfi OPEN

Regisztrált

18 Dohány András HUN PCP 16J férfi VETERAN

Regisztrált

19 Dymkowski Jakub POL PCP 16J férfi OPEN

Regisztrált

20 Engelberth Frederik DEU SPRINGER 16J férfi OPEN

Regisztrált

21 Fejes Tóth István HUN SPRINGER 16J férfi OPEN

Regisztrált

22 Fousek Jiří CZE PCP 16J férfi VETERAN

Regisztrált

23 Grega Miroslav SVK PCP 16J férfi OPEN

Regisztrált

24 Grega Matej SVK PCP 16J férfi JUNIOR

Regisztrált

25 Gregová Eva SVK PCP 16J JUNIOR

Regisztrált

26 Guzik Dom DEU PCP 16J férfi OPEN Elfogadva
27 Hágen Levente HUN SPRINGER 7.5J férfi OPEN

Regisztrált

28 Hajnal Sándor HUN PCP 16J férfi OPEN

Regisztrált

29 Hoff Björn DEU PCP 16J férfi OPEN Elfogadva
30 Hulac Frantisek SVK PCP 16J férfi OPEN

Regisztrált

31 Hulacova Simona SVK PCP 16J WOMEN

Regisztrált

32 Ignáth Ivan SVK PCP 16J férfi OPEN

Regisztrált

33 Indruch Michal CZE PCP 16J férfi OPEN

Regisztrált

34 Izsó Attila HUN SPRINGER 7.5J férfi OPEN

Regisztrált

35 Jakab Miklós HUN PCP 16J férfi OPEN

Regisztrált

36 Janko Ludvík CZE PCP 16J férfi VETERAN

Regisztrált

37 Kays Andrew Idris NOR PCP 16J férfi OPEN Elfogadva
38 Kobyłecki Jan POL PCP 16J férfi OPEN

Regisztrált

39 Kobyłecki Dawid POL PCP 16J férfi OPEN

Regisztrált

40 Kovács Károly HUN PCP 16J férfi OPEN

Regisztrált

41 Kozma Ferenc HUN PCP 16J férfi OPEN

Regisztrált

42 Kremláček Jiří CZE PCP 16J férfi OPEN

Regisztrált

43 Lantos Péter HUN SPRINGER 7.5J férfi OPEN Elfogadva
44 Leskovics Róbert HUN SPRINGER 7.5J férfi OPEN

Regisztrált

45 Manca Giovanni ITA PCP 16J férfi OPEN

Regisztrált

46 Marcel Žipaj SVK PCP 16J férfi OPEN

Regisztrált

47 Margis Rimantas Aidas LTU PCP 16J férfi OPEN

Regisztrált

48 Margottini Enrico Francesco ITA PCP 7.5J férfi OPEN Elfogadva
49 Marie Kvapilová CZE PCP 16J WOMEN

Regisztrált

50 Martin Valchář CZE PCP 16J férfi OPEN

Regisztrált

51 Mascetti Enrico ITA PCP 7.5J férfi OPEN

Regisztrált

52 Mikulecký Aleš CZE PCP 16J férfi VETERAN

Regisztrált

53 Miroslav Trudič CZE PCP 16J férfi VETERAN Elfogadva
54 Miroslav Verner CZE PCP 16J férfi OPEN

Regisztrált

55 Miseta Zsolt HUN SPRINGER 7.5J férfi OPEN

Regisztrált

56 Nádasi György HUN SPRINGER 7.5J férfi OPEN

Regisztrált

57 Nagy Henrich SVK PCP 16J férfi OPEN Elfogadva
58 Nagy Katalin HUN PCP 16J WOMEN

Regisztrált

59 Nagy Róbert HUN PCP 7.5J férfi OPEN

Regisztrált

60 Nappi Alessandro ITA SPRINGER 7.5J férfi OPEN

Regisztrált

61 Nédó Szabolcs HUN PCP 7.5J férfi OPEN

Regisztrált

62 Novikov Oleg RUS PCP 16J férfi OPEN

Regisztrált

63 Nyák Szabolcs HUN PCP 7.5J férfi OPEN Elfogadva
64 Oldřich Šimčík CZE PCP 16J férfi VETERAN

Regisztrált

65 Osztafin Ákos HUN PCP 16J férfi OPEN

Regisztrált

66 Párkányi Péter HUN PCP 7.5J férfi OPEN Elfogadva
67 Pavlosková Katarína CZE PCP 16J WOMEN

Regisztrált

68 Peplinski Jan DEU PCP 7.5J férfi OPEN Elfogadva
69 Peřina Ivo CZE PCP 16J férfi OPEN

Regisztrált

70 Polomsky Roman SVK PCP 16J férfi OPEN

Regisztrált

71 Popovics István UKR SPRINGER 16J férfi OPEN

Regisztrált

72 POVÁZSON GÁBOR HUN PCP 16J férfi OPEN

Regisztrált

73 Pregun István HUN SPRINGER 7.5J férfi OPEN

Regisztrált

74 Pulai Zoltán HUN PCP 16J férfi OPEN

Regisztrált

75 Ráti Zoltán HUN PCP 7.5J férfi OPEN

Regisztrált

76 Ratislav Petr CZE PCP 16J férfi VETERAN

Regisztrált

77 Revuczky lászló HUN SPRINGER 7.5J férfi OPEN

Regisztrált

78 Rózsa Sándor HUN SPRINGER 7.5J férfi OPEN

Regisztrált

79 Růžičková Marta CZE PCP 16J WOMEN

Regisztrált

80 Ryabkov Alexander RUS PCP 16J férfi OPEN Elfogadva
81 Samsonova Natalia RUS PCP 16J WOMEN Elfogadva
82 Sattler Hubert DEU SPRINGER 16J férfi OPEN

Regisztrált

83 Saukaitis Gedas LTU SPRINGER 16J férfi OPEN

Regisztrált

84 Selau Thorsten DEU SPRINGER 16J férfi OPEN Elfogadva
85 Šinská Zuzana SVK PCP 16J WOMEN

Regisztrált

86 Šinský Róbert SVK PCP 16J férfi OPEN

Regisztrált

87 Soós Ádám HUN PCP 7.5J férfi OPEN

Regisztrált

88 Soósné Tölgyesi Patrícia HUN PCP 7.5J WOMEN

Regisztrált

89 Sosina Alexandra RUS PCP 16J WOMEN Elfogadva
90 Sóti László HUN PCP 7.5J férfi OPEN

Regisztrált

91 Spaleniak Krzysztof POL PCP 16J férfi OPEN

Regisztrált

92 Steimer Sofia DEU SPRINGER CLASS5 JUNIOR Elfogadva
93 Šulek Tamáš SVK SPRINGER 16J férfi OPEN Elfogadva
94 Sutyinszki István HUN PCP 16J férfi OPEN

Regisztrált

95 Szabó Dániel Zoltán HUN PCP 7.5J férfi OPEN Elfogadva
96 Szabó János HUN PCP 7.5J férfi OPEN Elfogadva
97 Szanyi Péter HUN PCP 16J férfi OPEN

Regisztrált

98 Szilágyi Sándor HUN PCP 16J férfi OPEN

Regisztrált

99 Tarsoly Károly HUN PCP 16J férfi VETERAN

Regisztrált

100 Tót Erzsébet HUN PCP 7.5J OPEN

Regisztrált

101 Tóth István HUN PCP 16J férfi VETERAN Elfogadva
102 Tóth Géza HUN PCP 16J férfi OPEN

Regisztrált

103 Tóth Ferenc HUN SPRINGER 16J férfi OPEN

Regisztrált

104 Vajdovics Miklós HUN PCP 7.5J férfi OPEN

Regisztrált

105 Varga László HUN SPRINGER 7.5J férfi VETERAN Elfogadva
106 Vávra Petr CZE PCP 16J férfi OPEN

Regisztrált

107 Vicher Jakub CZE PCP 16J férfi OPEN

Regisztrált

108 Virga Franco ITA PCP 7.5J férfi OPEN

Regisztrált

109 Vladimír Kvapil CZE PCP 16J férfi OPEN

Regisztrált

110 Volkov Sergey UKR SPRINGER 16J férfi OPEN

Regisztrált

111 Vorobev Arkadii RUS PCP 16J férfi OPEN Elfogadva
112 Wałęga Sławomir POL SPRINGER 16J férfi OPEN

Regisztrált

113 Wojtyra Jacek POL PCP 16J férfi OPEN

Regisztrált

114 Wulf Jan DEU PCP 16J férfi OPEN

Regisztrált

115 Zolnai Zsigmond HUN PCP 16J férfi VETERAN

Regisztrált