European Hunter Field Target Championship 2020
European Hunter Field Target Championship 2020
European Hunter Field Target Championship 2020
European Hunter Field Target Championship 2020
European Hunter Field Target Championship 2020

Nevezett versenyzők listája


No. Név  Ország  Fegyver típus Nem Kategória
1 Oldřich Šimčík CZE PCP 16J férfi VETERAN

Regisztrált

2 Vicher Jakub CZE PCP 16J férfi OPEN

Regisztrált

3 Peřina Ivo CZE PCP 16J férfi OPEN

Regisztrált

4 Vladimír Kvapil CZE PCP 16J férfi OPEN

Regisztrált

5 Marie Kvapilová CZE PCP 16J WOMEN

Regisztrált

6 Mikulecký Aleš CZE PCP 16J férfi VETERAN

Regisztrált

7 Miroslav Trudič CZE PCP 16J férfi VETERAN Elfogadva
8 Miroslav Verner CZE PCP 16J férfi OPEN

Regisztrált

9 Růžičková Marta CZE PCP 16J WOMEN

Regisztrált

10 Vávra Petr CZE PCP 16J férfi OPEN

Regisztrált

11 Kremláček Jiří CZE PCP 16J férfi OPEN

Regisztrált

12 Martin Valchář CZE PCP 16J férfi OPEN

Regisztrált

13 Indruch Michal CZE PCP 16J férfi OPEN

Regisztrált

14 Janko Ludvík CZE PCP 16J férfi VETERAN

Regisztrált

15 Pavlosková Katarína CZE PCP 16J WOMEN

Regisztrált

16 Ratislav Petr CZE PCP 16J férfi VETERAN

Regisztrált

17 Fousek Jiří CZE PCP 16J férfi VETERAN

Regisztrált

18 Guzik Dom DEU PCP 16J férfi OPEN Elfogadva
19 Hoff Björn DEU PCP 16J férfi OPEN Elfogadva
20 Selau Thorsten DEU SPRINGER 16J férfi OPEN Elfogadva
21 Engelberth Frederik DEU SPRINGER 16J férfi OPEN

Regisztrált

22 Wulf Jan DEU PCP 16J férfi OPEN

Regisztrált

23 Sattler Hubert DEU SPRINGER 16J férfi OPEN

Regisztrált

24 Peplinski Jan DEU PCP 7.5J férfi OPEN Elfogadva
25 Steimer Sofia DEU SPRINGER CLASS5 JUNIOR Elfogadva
26 Pulai Zoltán HUN PCP 16J férfi OPEN

Regisztrált

27 Szabó Dániel Zoltán HUN PCP 7.5J férfi OPEN Elfogadva
28 Tóth István HUN PCP 16J férfi VETERAN Elfogadva
29 Sutyinszki István HUN PCP 16J férfi OPEN

Regisztrált

30 Nagy Katalin HUN PCP 16J WOMEN

Regisztrált

31 Tóth Géza HUN PCP 16J férfi OPEN

Regisztrált

32 Bugyi Sándor HUN PCP 7.5J férfi OPEN

Regisztrált

33 Rózsa Sándor HUN SPRINGER 7.5J férfi OPEN

Regisztrált

34 Szilágyi Sándor HUN PCP 16J férfi OPEN

Regisztrált

35 Tót Erzsébet HUN PCP 7.5J OPEN

Regisztrált

36 Szanyi Péter HUN PCP 16J férfi OPEN

Regisztrált

37 Leskovics Róbert HUN SPRINGER 7.5J férfi OPEN

Regisztrált

38 Párkányi Péter HUN PCP 7.5J férfi OPEN Elfogadva
39 Bosnyák János HUN SPRINGER 7.5J férfi OPEN

Regisztrált

40 Fejes Tóth István HUN SPRINGER 16J férfi OPEN

Regisztrált

41 Nyák Szabolcs HUN PCP 7.5J férfi OPEN Elfogadva
42 Zolnai Zsigmond HUN PCP 16J férfi VETERAN

Regisztrált

43 Jakab Miklós HUN PCP 16J férfi OPEN

Regisztrált

44 Izsó Attila HUN SPRINGER 7.5J férfi OPEN

Regisztrált

45 Soós Ádám HUN PCP 7.5J férfi OPEN

Regisztrált

46 Soósné Tölgyesi Patrícia HUN PCP 7.5J WOMEN

Regisztrált

47 Tóth Ferenc HUN SPRINGER 16J férfi OPEN

Regisztrált

48 Osztafin Ákos HUN PCP 16J férfi OPEN

Regisztrált

49 Czeróczki András HUN SPRINGER 7.5J férfi VETERAN

Regisztrált

50 Nagy Róbert HUN PCP 7.5J férfi OPEN

Regisztrált

51 Kozma Ferenc HUN PCP 16J férfi OPEN

Regisztrált

52 POVÁZSON GÁBOR HUN PCP 16J férfi OPEN

Regisztrált

53 Dohány András HUN PCP 16J férfi VETERAN

Regisztrált

54 Lantos Péter HUN SPRINGER 7.5J férfi OPEN Elfogadva
55 Varga László HUN SPRINGER 7.5J férfi VETERAN Elfogadva
56 Kovács Károly HUN PCP 16J férfi OPEN

Regisztrált

57 Sóti László HUN PCP 7.5J férfi OPEN

Regisztrált

58 Vajdovics Miklós HUN PCP 7.5J férfi OPEN

Regisztrált

59 Bella Szabolcs HUN PCP 7.5J férfi OPEN

Regisztrált

60 Asztalnok Tibor HUN SPRINGER 16J férfi OPEN

Regisztrált

61 Hajnal Sándor HUN PCP 16J férfi OPEN

Regisztrált

62 Asztalnok Botond HUN PCP 7.5J férfi JUNIOR

Regisztrált

63 Hágen Levente HUN SPRINGER 7.5J férfi OPEN

Regisztrált

64 Ráti Zoltán HUN PCP 7.5J férfi OPEN

Regisztrált

65 Borbás Gábor HUN PCP 7.5J férfi OPEN

Regisztrált

66 Tarsoly Károly HUN PCP 16J férfi VETERAN

Regisztrált

67 Szabó János HUN PCP 7.5J férfi OPEN Elfogadva
68 Pregun István HUN SPRINGER 7.5J férfi OPEN

Regisztrált

69 Nádasi György HUN SPRINGER 7.5J férfi OPEN

Regisztrált

70 Nédó Szabolcs HUN PCP 7.5J férfi OPEN

Regisztrált

71 Miseta Zsolt HUN SPRINGER 7.5J férfi OPEN

Regisztrált

72 Revuczky lászló HUN SPRINGER 7.5J férfi OPEN

Regisztrált

73 Dobos Ferenc HUN PCP 7.5J férfi OPEN

Regisztrált

74 Crugnola Cesare ITA PCP 7.5J férfi OPEN

Regisztrált

75 Mascetti Enrico ITA PCP 7.5J férfi OPEN

Regisztrált

76 Manca Giovanni ITA PCP 16J férfi OPEN

Regisztrált

77 Margottini Enrico Francesco ITA PCP 7.5J férfi OPEN Elfogadva
78 Balestrini ALESSANDRO ITA PCP 16J férfi OPEN

Regisztrált

79 Colombo Alberto ITA PCP 16J férfi OPEN

Regisztrált

80 Virga Franco ITA PCP 7.5J férfi OPEN

Regisztrált

81 Nappi Alessandro ITA SPRINGER 7.5J férfi OPEN

Regisztrált

82 Caldelari Mauro ITA PCP 7.5J férfi OPEN Elfogadva
83 Abromavicius Audrius LTU PCP 16J férfi OPEN

Regisztrált

84 Margis Rimantas Aidas LTU PCP 16J férfi OPEN

Regisztrált

85 Andzej Jurkevicius LTU PCP 16J férfi OPEN

Regisztrált

86 Saukaitis Gedas LTU SPRINGER 16J férfi OPEN

Regisztrált

87 Kays Andrew Idris NOR PCP 16J férfi OPEN Elfogadva
88 Spaleniak Krzysztof POL PCP 16J férfi OPEN

Regisztrált

89 Wojtyra Jacek POL PCP 16J férfi OPEN

Regisztrált

90 Kobyłecki Jan POL PCP 16J férfi OPEN

Regisztrált

91 Kobyłecki Dawid POL PCP 16J férfi OPEN

Regisztrált

92 Dymkowski Jakub POL PCP 16J férfi OPEN

Regisztrált

93 Wałęga Sławomir POL SPRINGER 16J férfi OPEN

Regisztrált

94 Ryabkov Alexander RUS PCP 16J férfi OPEN Elfogadva
95 Vorobev Arkadii RUS PCP 16J férfi OPEN Elfogadva
96 Sosina Alexandra RUS PCP 16J WOMEN Elfogadva
97 Samsonova Natalia RUS PCP 16J WOMEN Elfogadva
98 Novikov Oleg RUS PCP 16J férfi OPEN

Regisztrált

99 Beňuš Peter SVK PCP 16J férfi OPEN Elfogadva
100 Beňušová Mária SVK PCP 16J férfi WOMEN Elfogadva
101 Hulac Frantisek SVK PCP 16J férfi OPEN

Regisztrált

102 Hulacova Simona SVK PCP 16J WOMEN

Regisztrált

103 Nagy Henrich SVK PCP 16J férfi OPEN Elfogadva
104 Šinský Róbert SVK PCP 16J férfi OPEN

Regisztrált

105 Šinská Zuzana SVK PCP 16J WOMEN

Regisztrált

106 Šulek Tamáš SVK SPRINGER 16J férfi OPEN Elfogadva
107 Polomsky Roman SVK PCP 16J férfi OPEN

Regisztrált

108 Ignáth Ivan SVK PCP 16J férfi OPEN

Regisztrált

109 Adamov Matúš SVK SPRINGER 16J férfi OPEN

Regisztrált

110 Grega Miroslav SVK PCP 16J férfi OPEN

Regisztrált

111 Grega Matej SVK PCP 16J férfi JUNIOR

Regisztrált

112 Gregová Eva SVK PCP 16J JUNIOR

Regisztrált

113 Marcel Žipaj SVK PCP 16J férfi OPEN

Regisztrált

114 Popovics István UKR SPRINGER 16J férfi OPEN

Regisztrált

115 Volkov Sergey UKR SPRINGER 16J férfi OPEN

Regisztrált