European Hunter Field Target Championship 2020
European Hunter Field Target Championship 2020
European Hunter Field Target Championship 2020
European Hunter Field Target Championship 2020
European Hunter Field Target Championship 2020

Nevezett versenyzők listája


No. Név  Ország  Fegyver típus Nem Kategória
1 Beňuš Peter SVK PCP 16J férfi OPEN Elfogadva
2 Beňušová Mária SVK PCP 16J férfi WOMEN Elfogadva
3 Hulac Frantisek SVK PCP 16J férfi OPEN

Regisztrált

4 Hulacova Simona SVK PCP 16J WOMEN

Regisztrált

5 Pulai Zoltán HUN PCP 16J férfi OPEN

Regisztrált

6 Szabó Dániel Zoltán HUN PCP 7.5J férfi OPEN

Regisztrált

7 Tóth István HUN PCP 16J férfi VETERAN

Regisztrált

8 Sutyinszki István HUN PCP 16J férfi OPEN

Regisztrált

9 Kays Andrew Idris NOR PCP 16J férfi OPEN

Regisztrált

10 Nagy Henrich SVK PCP 16J férfi OPEN Elfogadva
11 Nagy Katalin HUN PCP 16J WOMEN

Regisztrált

12 Tóth Géza HUN PCP 16J férfi OPEN

Regisztrált

13 Bugyi Sándor HUN PCP 7.5J férfi OPEN

Regisztrált

14 Veres Péter HUN SPRINGER 16J férfi OPEN

Regisztrált

15 Rózsa Sándor HUN SPRINGER 7.5J férfi OPEN

Regisztrált

16 Oldřich Šimčík CZE PCP 16J férfi VETERAN

Regisztrált

17 Abromavicius Audrius LTU PCP 16J férfi OPEN

Regisztrált

18 Vicher Jakub CZE PCP 16J férfi OPEN

Regisztrált

19 Bánóczi Csaba HUN PCP 16J férfi OPEN

Regisztrált

20 Szilágyi Sándor HUN PCP 16J férfi OPEN

Regisztrált

21 Tót Erzsébet HUN PCP 7.5J OPEN

Regisztrált

22 Szanyi Péter HUN PCP 16J férfi OPEN

Regisztrált

23 Leskovics Róbert HUN SPRINGER 7.5J férfi OPEN

Regisztrált

24 Párkányi Péter HUN PCP 7.5J férfi OPEN

Regisztrált

25 Peřina Ivo CZE PCP 16J férfi OPEN

Regisztrált

26 Bosnyák János HUN SPRINGER 7.5J férfi OPEN

Regisztrált

27 Šinský Róbert SVK PCP 16J férfi OPEN

Regisztrált

28 Šinská Zuzana SVK PCP 16J WOMEN

Regisztrált

29 Fejes Tóth István HUN SPRINGER 16J férfi OPEN

Regisztrált

30 Nyák Szabolcs HUN PCP 7.5J férfi OPEN

Regisztrált

31 Crugnola Cesare ITA PCP 7.5J férfi OPEN Elfogadva
32 Margis Rimantas Aidas LTU PCP 16J férfi OPEN

Regisztrált

33 Šulek Tamáš SVK SPRINGER 16J férfi OPEN Elfogadva
34 Mascetti Enrico ITA PCP 7.5J férfi OPEN

Regisztrált

35 Zolnai Zsigmond HUN PCP 16J férfi VETERAN

Regisztrált

36 Jakab Miklós HUN PCP 16J férfi OPEN

Regisztrált

37 Manca Giovanni ITA PCP 16J férfi OPEN

Regisztrált

38 Veres Péter HUN SPRINGER 7.5J férfi OPEN

Regisztrált

39 Vladimír Kvapil CZE PCP 16J férfi OPEN

Regisztrált

40 Marie Kvapilová CZE PCP 16J WOMEN

Regisztrált

41 Spaleniak Krzysztof POL PCP 16J férfi OPEN

Regisztrált

42 Mikulecký Aleš CZE PCP 16J férfi VETERAN

Regisztrált

43 Margottini Enrico Francesco ITA PCP 7.5J férfi OPEN Elfogadva
44 Guzik Dom DEU PCP 16J férfi OPEN Elfogadva
45 Hoff Björn DEU PCP 16J férfi OPEN

Regisztrált

46 Selau Thorsten DEU SPRINGER 16J férfi OPEN

Regisztrált

47 Engelberth Frederik DEU SPRINGER 16J férfi OPEN

Regisztrált

48 Wulf Jan DEU PCP 16J férfi OPEN

Regisztrált

49 Polomsky Roman SVK PCP 16J férfi OPEN

Regisztrált

50 Ignáth Ivan SVK PCP 16J férfi OPEN

Regisztrált

51 Sattler Hubert DEU SPRINGER 16J férfi OPEN

Regisztrált

52 Izsó Attila HUN SPRINGER 7.5J férfi OPEN

Regisztrált

53 Soós Ádám HUN PCP 7.5J férfi OPEN

Regisztrált

54 Soósné Tölgyesi Patrícia HUN PCP 7.5J WOMEN

Regisztrált

55 Miroslav Trudič CZE PCP 16J férfi VETERAN Elfogadva
56 Ryabkov Alexander RUS PCP 16J férfi OPEN Elfogadva
57 Tóth Ferenc HUN SPRINGER 16J férfi OPEN

Regisztrált

58 Adamov Matúš SVK SPRINGER 16J férfi OPEN

Regisztrált

59 Balestrini ALESSANDRO ITA PCP 16J férfi OPEN

Regisztrált

60 Colombo Alberto ITA PCP 16J férfi OPEN

Regisztrált

61 Virga Franco ITA PCP 7.5J férfi OPEN

Regisztrált

62 Miroslav Verner CZE PCP 16J férfi OPEN

Regisztrált

63 Nappi Alessandro ITA SPRINGER 7.5J férfi OPEN

Regisztrált

64 Caldelari Mauro ITA PCP 7.5J férfi OPEN

Regisztrált

65 Růžičková Marta CZE PCP 16J WOMEN

Regisztrált

66 Vávra Petr CZE PCP 16J férfi OPEN

Regisztrált

67 Kremláček Jiří CZE PCP 16J férfi OPEN

Regisztrált

68 Andzej Jurkevicius LTU PCP 16J férfi OPEN

Regisztrált

69 Martin Valchář CZE PCP 16J férfi OPEN

Regisztrált

70 Saukaitis Gedas LTU PCP 7.5J férfi OPEN

Regisztrált

71 Indruch Michal CZE PCP 16J férfi OPEN

Regisztrált