European Hunter Field Target Championship 2020
European Hunter Field Target Championship 2020
European Hunter Field Target Championship 2020
European Hunter Field Target Championship 2020
European Hunter Field Target Championship 2020

Nevezett versenyzők listája


No. Név  Ország  Fegyver típus Nem Kategória
1 Beňuš Peter SVK PCP 16J férfi OPEN Elfogadva
2 Beňušová Mária SVK PCP 16J férfi WOMEN Elfogadva
3 Hulac Frantisek SVK PCP 16J férfi OPEN

Regisztrált

4 Hulacova Simona SVK PCP 16J WOMEN

Regisztrált

5 Pulai Zoltán HUN PCP 16J férfi OPEN

Regisztrált

6 Szabó Dániel Zoltán HUN PCP 7.5J férfi OPEN

Regisztrált

7 Tóth István HUN PCP 16J férfi VETERAN Elfogadva
8 Sutyinszki István HUN PCP 16J férfi OPEN

Regisztrált

9 Kays Andrew Idris NOR PCP 16J férfi OPEN Elfogadva
10 Nagy Henrich SVK PCP 16J férfi OPEN Elfogadva
11 Nagy Katalin HUN PCP 16J WOMEN

Regisztrált

12 Tóth Géza HUN PCP 16J férfi OPEN

Regisztrált

13 Bugyi Sándor HUN PCP 7.5J férfi OPEN

Regisztrált

14 Rózsa Sándor HUN SPRINGER 7.5J férfi OPEN

Regisztrált

15 Oldřich Šimčík CZE PCP 16J férfi VETERAN

Regisztrált

16 Abromavicius Audrius LTU PCP 16J férfi OPEN

Regisztrált

17 Vicher Jakub CZE PCP 16J férfi OPEN

Regisztrált

18 Bánóczi Csaba HUN PCP 16J férfi OPEN

Regisztrált

19 Szilágyi Sándor HUN PCP 16J férfi OPEN

Regisztrált

20 Tót Erzsébet HUN PCP 7.5J OPEN

Regisztrált

21 Szanyi Péter HUN PCP 16J férfi OPEN

Regisztrált

22 Leskovics Róbert HUN SPRINGER 7.5J férfi OPEN

Regisztrált

23 Párkányi Péter HUN PCP 7.5J férfi OPEN

Regisztrált

24 Peřina Ivo CZE PCP 16J férfi OPEN

Regisztrált

25 Bosnyák János HUN SPRINGER 7.5J férfi OPEN

Regisztrált

26 Šinský Róbert SVK PCP 16J férfi OPEN

Regisztrált

27 Šinská Zuzana SVK PCP 16J WOMEN

Regisztrált

28 Fejes Tóth István HUN SPRINGER 16J férfi OPEN

Regisztrált

29 Nyák Szabolcs HUN PCP 7.5J férfi OPEN Elfogadva
30 Crugnola Cesare ITA PCP 7.5J férfi OPEN Elfogadva
31 Margis Rimantas Aidas LTU PCP 16J férfi OPEN

Regisztrált

32 Šulek Tamáš SVK SPRINGER 16J férfi OPEN Elfogadva
33 Mascetti Enrico ITA PCP 7.5J férfi OPEN

Regisztrált

34 Zolnai Zsigmond HUN PCP 16J férfi VETERAN

Regisztrált

35 Jakab Miklós HUN PCP 16J férfi OPEN

Regisztrált

36 Manca Giovanni ITA PCP 16J férfi OPEN

Regisztrált

37 Vladimír Kvapil CZE PCP 16J férfi OPEN

Regisztrált

38 Marie Kvapilová CZE PCP 16J WOMEN

Regisztrált

39 Spaleniak Krzysztof POL PCP 16J férfi OPEN

Regisztrált

40 Mikulecký Aleš CZE PCP 16J férfi VETERAN

Regisztrált

41 Margottini Enrico Francesco ITA PCP 7.5J férfi OPEN Elfogadva
42 Guzik Dom DEU PCP 16J férfi OPEN Elfogadva
43 Hoff Björn DEU PCP 16J férfi OPEN

Regisztrált

44 Selau Thorsten DEU SPRINGER 16J férfi OPEN

Regisztrált

45 Engelberth Frederik DEU SPRINGER 16J férfi OPEN

Regisztrált

46 Wulf Jan DEU PCP 16J férfi OPEN

Regisztrált

47 Polomsky Roman SVK PCP 16J férfi OPEN

Regisztrált

48 Ignáth Ivan SVK PCP 16J férfi OPEN

Regisztrált

49 Sattler Hubert DEU SPRINGER 16J férfi OPEN

Regisztrált

50 Izsó Attila HUN SPRINGER 7.5J férfi OPEN

Regisztrált

51 Soós Ádám HUN PCP 7.5J férfi OPEN

Regisztrált

52 Soósné Tölgyesi Patrícia HUN PCP 7.5J WOMEN

Regisztrált

53 Miroslav Trudič CZE PCP 16J férfi VETERAN Elfogadva
54 Ryabkov Alexander RUS PCP 16J férfi OPEN Elfogadva
55 Tóth Ferenc HUN SPRINGER 16J férfi OPEN

Regisztrált

56 Adamov Matúš SVK SPRINGER 16J férfi OPEN

Regisztrált

57 Balestrini ALESSANDRO ITA PCP 16J férfi OPEN

Regisztrált

58 Colombo Alberto ITA PCP 16J férfi OPEN

Regisztrált

59 Virga Franco ITA PCP 7.5J férfi OPEN

Regisztrált

60 Miroslav Verner CZE PCP 16J férfi OPEN

Regisztrált

61 Nappi Alessandro ITA SPRINGER 7.5J férfi OPEN

Regisztrált

62 Caldelari Mauro ITA PCP 7.5J férfi OPEN Elfogadva
63 Růžičková Marta CZE PCP 16J WOMEN

Regisztrált

64 Vávra Petr CZE PCP 16J férfi OPEN

Regisztrált

65 Kremláček Jiří CZE PCP 16J férfi OPEN

Regisztrált

66 Andzej Jurkevicius LTU PCP 16J férfi OPEN

Regisztrált

67 Martin Valchář CZE PCP 16J férfi OPEN

Regisztrált

68 Saukaitis Gedas LTU PCP 7.5J férfi OPEN

Regisztrált

69 Indruch Michal CZE PCP 16J férfi OPEN

Regisztrált

70 Wojtyra Jacek POL PCP 16J férfi OPEN

Regisztrált

71 Janko Ludvík CZE PCP 16J férfi VETERAN

Regisztrált

72 Osztafin Ákos HUN PCP 16J férfi OPEN

Regisztrált

73 Czeróczki András HUN SPRINGER 7.5J férfi VETERAN

Regisztrált

74 Nagy Róbert HUN PCP 7.5J férfi OPEN

Regisztrált

75 Peplinski Jan DEU PCP 7.5J férfi OPEN

Regisztrált

76 Kozma Ferenc HUN PCP 16J férfi OPEN

Regisztrált

77 POVÁZSON GÁBOR HUN PCP 16J férfi OPEN

Regisztrált

78 Dohány András HUN PCP 16J férfi VETERAN

Regisztrált

79 Kobyłecki Jan POL PCP 16J férfi OPEN

Regisztrált

80 Kobyłecki Dawid POL PCP 16J férfi OPEN

Regisztrált

81 Lantos Péter HUN SPRINGER 7.5J férfi OPEN Elfogadva
82 Varga László HUN SPRINGER 7.5J férfi VETERAN

Regisztrált

83 Kovács Károly HUN PCP 16J férfi OPEN

Regisztrált

84 Sóti László HUN PCP 7.5J férfi OPEN

Regisztrált

85 Vajdovics Miklós HUN PCP 7.5J férfi OPEN

Regisztrált

86 Pavlosková Katarína CZE PCP 16J WOMEN

Regisztrált

87 Vorobev Arkadii RUS PCP 16J férfi OPEN

Regisztrált

88 Sosina Alexandra RUS PCP 16J WOMEN

Regisztrált

89 Bella Szabolcs HUN PCP 7.5J férfi OPEN

Regisztrált

90 Samsonova Natalia RUS PCP 16J WOMEN

Regisztrált

91 Asztalnok Tibor HUN SPRINGER 16J férfi OPEN

Regisztrált

92 Hajnal Sándor HUN PCP 16J férfi OPEN

Regisztrált